Важливе від МОН №15

Сьогодні в нашій щочетверговій добірці новин від МОН – про рекомендації для роботи закладів освіти в умовах карантину з 1 вересня, центри професійного розвитку педагогів, перезавантаження уроків музики, новини ЗНО і вступу 2020.

Починаємо!

ЗАТВЕРДЖЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ РОБОТИ ШКІЛ
В УМОВАХ КАРАНТИНУ З 1 ВЕРЕСНЯ

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко підписав рекомендації закладам освіти для роботи з 1 вересня.Вони діятимутьдля закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів.

Зокрема, в новому навчальному році в умовах карантину рекомендовано наступне:

  • вхід до закладу освіти – лише у захисній масці або респіраторі;
  • на заняттях захисні маски/респіратори можна не використовувати;водночас під час пересування приміщеннями закладу носіння масок є обов’язковим;
  • перед заняттями педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття;тих, у кого буде виявлено симптоми гострих респіраторних захворювань, направлятимуть до медпрацівника для огляду.
  • персоналу проводитимуть обов’язкову термометріюі не допускатимуть до закладу з температурою понад 37,2С;водночас для учнів та студентів температурний скринінг не буде обов’язковим;
  • рекомендовано проводити заняття на відкритому повітрі за можливості;
  • у період карантину не дозволяється харчування за типом “шведського столу” та з самообслуговуванням; під час харчування відстань між столами має бути не менш як 1,5 м, а за одним столом має бути не більш ніж 4-х осіб.

Докладніше про рекомендації читайте у матеріалі МОН за посиланням. Самі рекомендації можна переглянути і завантажити ось за цим посиланням. А тут можна завантажити спеціальну інфографіку про рекомендації: картинка 1, картинка 2.

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.